Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ABSOLWENT SGH
Klub Absolwentów SGH : Archiwum warsztatów
Absolwent - Klub Absolwentów SGH
Absolwent
 

 spotkania Klubu Absolwentów SGH

 
16.06.2020 - spotkanie online z ekspertami "Rynek nieruchomości w czasach niepewności".

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych absolwentów, zaprosiliśmy dwóch specjalistów, prof. Marka Bryxa oraz Kubę Karlińskiego, absolwenta SGH, do minidebaty na temat kondycji rynku nieruchomości.

12.05.2020 - spotkanie online z ekspertami "Inwestowanie w kryzysie, czyli co powinieneś wiedzieć o gospodarce po pandemii".

Dr hab. Waldemar Rogowski, prof. SGH oraz Rafał Lerski, absolwent SGH i Członek Zarządu BNP Paribas TFI rozmawiali o strategiach inwestycyjnych możliwych do zastosowania w warunkach pandemii.

15.04.2020 - pierwsze warsztaty online Stres w obliczu niepewności".

Swój autorski program pracy nad stresem, oparty na konkretnych, mierzalnych narzędziach i technikach przedstawił dr Krzysztof Skubis. O temacie i formie tych warsztatów zdecydował rozwój sytuacji epidemicznej.

05.02.2020 - warsztaty „Walenty: byk czy niedźwiedź? Jak skutecznie inwestować na giełdzie, żeby zachwycić walentynkowym prezentem.”

Spotkanie poprowadził Rafał Lerski, absolwent SGH, doradca inwestycyjny, makler papierów wartościowych, od 2013 r. Dyrektor Inwestycyjny w BNP Paribas TFI. Uczestnicy zaś zgłębili swoją wiedzę na temat zasad oraz reguł skutecznego inwestowania, dobrego zarządzania portfelem, analizy rynków, wyboru funduszy.

14.01.2020 - warsztaty "Noworoczna lista osobista, czyli plan samorozwoju w 2020”

Prowadzące, Ewa Werstak-Mościcka i Magdalena Ossowska (psycholożki, psychotraumatolożki, terapeutki EMDR) , starały się zachęcić uczestników do szukania w sobie marzeń i siły do zmian. Omówiły tajemnice motywacji oraz siłę powinności, która nie zawsze chce słuchać rozsądku. Pomogły rozpoznawać emocje jakie towarzyszą człowiekowi w procesie planowania oraz przeżywania sukcesów i porażek.

11.12.2019 - warsztaty "Namaluj swój biznes - czyli Model Business Canvas w praktyce".

Celem spotkania, które poprowadził prof. Waldemar Rogowski, było pokazanie uczestnikom w jaki sposób zilustrować, opisać, zaprojektować, zmapować, stworzyć lub zmodyfikować swoją wizję na zarabianie pieniędzy poprzez działalność gospodarczą – czyli swój model biznesowy.

28.11.2019 - warsztaty "Gwiazdka na kredyt? Co powinieneś wiedzieć o własnym Scoringu”.

Prowadząca, Mariola Kapla (absolwentka kierunku Metody ilościowe i systemy informacyjne, ekspertka w dziedzinie oceny wiarygodności konsumentów, budowania historii kredytowej oraz scoringu kredytowego) wyjaśniała, kiedy i w jaki sposób kredytodawcy oceniają naszą wiarygodność kredytową, jaka jest w tym rola BIK oraz jak ocena scoringowa biura kredytowego wpływa na nasze szanse na kredyt.

23.10.2019 - warsztaty "Sztuka szybkiego i efektywnego przyswajania informacji".

Spotkanie to przenaczone było dla osób, których praca wiąże się z przetwarzaniem niezliczonej ilości materiałów tekstowych i informacji. Dominik Ludwiczyński (absolwent i doktorant SGH, trener, doradca i konsultant) zaprezentował praktyczne zastosowanie technik, które pomagają w szybszej i bardziej efektywnej pracy.
 
 
 

 Galeria zdjęć

 
Galeria zdjęć z warsztatów „Walenty: byk czy niedźwiedź? Jak skutecznie inwestować na giełdzie, żeby zachwycić walentynkowym prezentem” (5 lutego 2020).

Galeria zdjęć z warsztatów "Noworoczna lista osobista, czyli plan samorozwoju w 2020” (14 stycznia 2020).

Galeria zdjęć z warsztatów „Namaluj swój biznes – czyli Model Business Canvas w praktyce” (11 grudnia 2019).

Galeria zdjęć z warsztatów "Sztuka szybkiego i efektywnego przyswajania informacji" (23 października 2019).

Galeria zdjęć ze spotkania z Arturem Banachem - "10 najważniejszych kroków do polskich jednorożców – perspektywa VC i przedsiębiorcy" (10 maja 2019).

Galeria zdjęć z warsztatów „5 kroków managera do zaangażowanego zespołu” (17 kwietnia 2019).

Galeria zdjęć z warsztatów "Krótko, zwięźle i ciekawie – czyli jak mówić, by zaintrygować i porwać publiczność" (26 lutego 2019).

Galeria zdjęć z warsztatów "3xZ = SUKCES" (22 stycznia 2019). Spotkanie prowadziły: Kinga Strzelecka, Doradca Kariery SGH, psycholog, trener biznesu oraz Paulina Mechło, psycholog, neurokognitywista, trener biznesu (tbc).