Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ABSOLWENT SGH
Klub Absolwentów SGH : Klub Absolwentów SGH – Absolwenci SGH, pozostań w kontakcie z Uczelnią | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Absolwent - Klub Absolwentów SGH
Absolwent
 

 Jak polubić pracę zdalną i zbudować skuteczną organizację online? 15/04/2021

 
Drodzy Absolwenci!

Kryzys pandemiczny wymusił wiele nagłych zmian w organizacjach, a jedną z najważniejszych było przejście w tryb pracy zdalnej. Firmy, które zrobiły to po raz pierwszy i pod presją, musiały nauczyć się całkowicie nowego podejścia, poznać nowe narzędzia pracy i przyzwyczaić się do ciągłego doskonalenia umiejętności. 

Podczas najbliższego webinaru prowadzący podzieli się zarówno swoimi obserwacjami, które prowadził na polskim rynku liderów, w kontekście radzenia sobie z wyzwaniem pracy zdalne, jak i swoim doświadczeniem menadżera, prowadzącego od 5 lat rozproszoną organizację.

Otrzymamy dogłębne i holistyczne spojrzenie na pracę zdalną i prowadzenie zespołu rozproszonego jako system, oraz jako kompetencję, którą muszą wykształcić menedżerowie chcący nim zarządzać. 

Dowiemy się o wielu użytecznych narzędziach, otrzymamy porady, które pozwolą uniknąć błędów, by efektywniej zarządzać zespołem rozproszonym. Zyskamy też sprawdzone metody i nawyki, które pomagają w codziennej organizacji pracy i zachowaniu wysokiej produktywności w przypadku pracy z domu. 

Omawiane zagadnienia:

• Nowy mindset, który wymaga innego podejście do pracy zdalnej i rozproszonej

• Dobór odpowiednich narzędzi i wykorzystanie ich we właściwy sposób

• Współtworzenie z pracownikami reguł współpracy zdalnej

• Prowadzenia bardziej efektywnych spotkań niż w realu

• Dobre praktyki i najczęstsze problemy w zarządzaniu zespołem rozproszonym

• Dobre nawyki produktywności osobistej, które przydają się w pracy zdalnej

 

Kiedy: 15/04/2021 godz. 16:30-18:00

FORMULARZ REJESTRACYJNY​


 2021.03.26_Klub_Absolwentow_SGH_warsztaty_fb_cover_01.jpg

 

O trenerze: 

dr Bartosz Filip Malinowski -  teoretyk i praktyk zarządzania strategii i organizacji z 10-letnim doświadczeniem. Na koncie dwie książki, kilkadziesiąt artykułów, kilkaset godzin przepracowanych jako trener i dydaktyk. Jako konsultant i strateg współpracował z dużymi korporacjami, startupami, miastami i instytucjami kultury, m.in. z ERGO Hestia, Innogy, HandyShower, Just Join IT, Miastem Radomsko i Teatrem Nowym w Łodzi, a z NATO StratCom – nad międzynarodowym projektem współpracy ze środowiskami naukowymi.

Doradza, szkoli i publikuje, w tematyce strategii, zarządzania zespołami i projektami, przywództwa, produktywności i kreatywności. Stawia na podejście interdyscyplinarne. Nie lekceważy teorii, ale podawanej w sposób atrakcyjny i użyteczny. Jako praktyk ciągle uczy się pokory. Na swoim vlogu Bez/Schematu opowiada o popkulturze i mediach inaczej. Rozwija się jako eseista, dokumentalista i storyteller. Prowadzi studio kreatywne Boxless, w którym ożywia marki, tworzy treści wideo i projektuje aplikacje i strony.

  

Bezpośrednio po webinarze (18:00-18:30) zapraszamy Absolwenckie dyskusje przy kawie - spotkanie w mniej formalnej atmosferze. Będzie to czas na wymianę poglądów i uwag, na dodatkowe ​pytania do trenera.


Pozdrawiamy!
 

​Zespół Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 opinie uczestników

 
 • ​​Spotkanie bardzo dobrze zbilansowane pod względem ilości teorii i praktyki. Przystępnie przekazane i praktyczne (wiele użytecznych porad). Pan Patryk Wójcik zaprezentował holistyczne podejście do zagadnienia pracy zdalnej, tj. we wszystkich sferach życia, 'well-being' nie był tylko sloganem. Czekam na drugie spotkanie w kwietniu :-)​

 • Tematyka webinarów Klubu Absolwentów jest ciekawa i zawsze dostosowana do zmieniającej się rzeczywistości - co jest niewątpliwym plusem.

 • Świetne webinarium! Absolutnie na czasie temat i ciekawe przykłady ze świata, ale to, co przyciąga uwagę najbardziej, to wyborne prowadzenie i bardzo dobra organizacja.

 • Akademicki klimat w domowym zaciszu :-)

 • Jak zwykle ekstra, warto było posłuchać, warto było dowiedzieć się o wielu ciekawych aspektach bycia liderem w czasie pandemii. Bardzo inspirujące i motywujące spotkanie: zachęcające do zmian i przemyślenia własnych działań. Polecam i nie mogę się doczekać kolejnych propozycji.

 • Spotkania w ramach Klubu Absolwenta oferują możliwość stałego kontaktu z uczelnią, a także dowiedzenia się nowych rzeczy, przydatnych tak w życiu osobistym, jak i karierze zawodowej. Polecam!

 • Po każdym szkoleniu na SGH coś rodzi mi się w głowie. Po jednym zrodził mi się nawet pomysł na doktorat i aktualnie wdrażam go w życie :-)​
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
 

 o Klubie Absolwentów SGH

 

Klub Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie jest inicjatywą mającą na celu integrację środowiska absolwentów SGH. Prowadzi go Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami.

Uczestnictwo w Klubie Absolwentów jest bezpłatne i daje następujące korzyści:
 • Kartę Absolwenta SGH uprawniająca do zniżek w ramach Programu Rabatowego i imprez organizowanych przez Klub;
 • zaproszenia do udziału w spotkaniach i konferencjach organizowanych w SGH;
 • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych;
 • możliwość odnawiania i nawiązywania kontaktów z absolwentami różnych kierunków i roczników;
 • możliwość zamieszczania i otrzymywania ofert pracy, praktyki staży przez serwis Kariera;
 • informacje o ofercie edukacyjnej SGH w zakresie dokształcania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Do Klubu Absolwentów SGH zapraszamy osoby, które ukończyły w SGH studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie, studia podyplomowe i MBA, bądź uzyskały w SGH stopień lub tytuł doktora, doktora habilitowanego, profesora.

 Klub Absolwentów SGH z wizytą w Mennicy_1.JPG 

 
 

 Jak przystąpić do Klubu Absolwentów SGH

 
​​Aby przystąpić do Klubu, należy wypełnić deklarację​ oraz przesłać skan dyplomu ukończenia studiów lub nadania stopnia/tytułu naukowego na adres:

Plik skanu należy nazwać następująco: "nazwisko_imię_rok ukończenia studiów". Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwentów.
 
 

 Archiwum warsztatów i spotkań w ramach Klubu Absolwentów SGH

 
​Zachęcamy do zapoznania się z tematyką wcześniejszych spotkań w ramach Klubu Absolwentów SGH oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 karta absolwenta

 

Korzyści z posiadania Karty Absolwenta:

Kartę Absolwenta SGH mogą otrzymać osoby, które są uczestnikami Klubu Absolwentów SGH.
 
Aby przystąpić do Klubu, należy wypełnić deklarację​ oraz przesłać skan dyplomu ukończenia studiów lub nadania stopnia/tytułu naukowego na adres:
klub_absolwentow@sgh.waw.pl.
Plik skanu należy nazwać następująco: "nazwisko_imię_rok ukończenia studiów". Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwentów.
 
Karta wydawana jest bezpłatnie. Czas oczekiwania na Kartę wynosi ok. 4 tygodni. Karty wysyłamy pocztą.
 
KARTA_green_Aw1.jpg 
 

 Program rabatowy

 
 

 sieci społecznościowe