Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ABSOLWENT SGH
Klub Absolwentów SGH : Klub Absolwentów SGH – Absolwenci SGH, pozostań w kontakcie z Uczelnią | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Absolwent - Klub Absolwentów SGH
Absolwent
 

 Webinar: Jak osiągnąć balans i efektywność w pracy hybrydowej - 14/10/2020

 
Drodzy Absolwenci!

Zapraszamy na webinar z Marcinem Kwiecińskim, ekspertem produktywności, autorem projektu „Ogarnij Chaos®”.  Podczas spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób efektywnie zorganizować swoją pracę, zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemii, która wywróciła znany nam świat do góry nogami. Jednocześnie bowiem nasze zobowiązania zawodowe oraz prywatne wciąż są aktualne: praca pozostaje do zrobienia, cele do osiągnięcia, a obowiązki domowe (często powiększone o konieczność edukacji domowej) do wykonania. 

W trakcie webinaru każdy uczestnik pozna 5 elementów tzw. bazy produktywności, która sprawia, że praca umysłowa wykonywana jest efektywnie:

 • Prowadzenie Rejestru Aktywnych Przedsięwzięć
 • Używanie Kalendarza zgodnie z zasadami efektywnej pracy
 • Profesjonalna obsługa wrzutek
 • Przegląd tygodniowy
 • Podejmowanie decyzji - co jest priorytetem TERAZ

Spotkanie będzie miało charakter interaktywny. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie spotkania. Przewidujemy również sesję Q&A.

14 października (środa), godz. 16:30-18.00


 2020.09.02_Klub_Absolwentow_SGH_warsztaty_linkedin_01.jpg

 

Marcin Kwieciński – autor projektu “Ogarnij Chaos®”. Pomaga specjalistom, menedżerom i przedsiębiorcom wyjść z przepracowania. Uczy, jak osiągać cele pracując mniej, zachowując równowagę życiową. Z jego usług korzystają najbardziej nowoczesne firmy, którym zależy na zapewnieniu swoim pracownikom równowagi życiowej oraz komfortu pracy w drodze do ambitnych celów, m.in: Microsoft, Citibank, PGE, BNP Paribas, Johnson&Johnson, Beko, Jost, Orange i wiele innych.  Niestrudzony promotor świadomego gospodarowania czasem. Komentator na tematy produktywności w mediach (m.in.: Polskim Radiu, Radio TOK FM, Radio WNET, Radio PIN, Magazyn Coaching, CIO Magazine, IT Wiz). Prowadzi blog o nowoczesnych metodach produktywności: www.marcinkwiecinski.pl  W wolnych chwilach rozwija pasje związane z lotnictwem i fotografią.

 

_____________________________

Zwracamy się do Państwa o sugestie ciekawych tematów/obszarów, które mogłyby stanowić inspiracje dla kolejnych warsztatów. Prosimy o wypełnienie ankiety bądź o kontakt telefoniczny/mailowy. 

W całym semestrze zimowym planujemy warsztaty w formule online.

Pozdrawiamy!
 
Zespół Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami
 

 o Klubie Absolwentów SGH

 

Klub Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie jest inicjatywą mającą na celu integrację środowiska absolwentów SGH. Prowadzi go Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami.

Uczestnictwo w Klubie Absolwentów jest bezpłatne i daje następujące korzyści:
 • Kartę Absolwenta SGH uprawniająca do zniżek w ramach Programu Rabatowego i imprez organizowanych przez Klub;
 • zaproszenia do udziału w spotkaniach i konferencjach organizowanych w SGH;
 • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych;
 • możliwość odnawiania i nawiązywania kontaktów z absolwentami różnych kierunków i roczników;
 • możliwość zamieszczania i otrzymywania ofert pracy, praktyki staży przez serwis Kariera;
 • informacje o ofercie edukacyjnej SGH w zakresie dokształcania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Do Klubu Absolwentów SGH zapraszamy osoby, które ukończyły w SGH studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie, studia podyplomowe i MBA, bądź uzyskały w SGH stopień lub tytuł doktora, doktora habilitowanego, profesora.

 Klub Absolwentów SGH z wizytą w Mennicy_1.JPG 

 
 

 Jak przystąpić do Klubu Absolwentów SGH

 
​​Aby przystąpić do Klubu, należy wypełnić deklarację oraz przesłać skan dyplomu ukończenia studiów lub nadania stopnia/tytułu naukowego na adres:

Plik skanu należy nazwać następująco: "nazwisko_imię_rok ukończenia studiów". Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwentów.
 
 

 Archiwum warsztatów i spotkań w ramach Klubu Absolwentów SGH

 
​Zachęcamy do zapoznania się z tematyką wcześniejszych spotkań w ramach Klubu Absolwentów SGH oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 karta absolwenta

 

Korzyści z posiadania Karty Absolwenta:

Kartę Absolwenta SGH mogą otrzymać osoby, które są uczestnikami Klubu Absolwentów SGH.
 
Aby przystąpić do Klubu, należy wypełnić deklarację oraz przesłać skan dyplomu ukończenia studiów lub nadania stopnia/tytułu naukowego na adres:
klub_absolwentow@sgh.waw.pl.
Plik skanu należy nazwać następująco: "nazwisko_imię_rok ukończenia studiów". Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwentów.
 
Karta wydawana jest bezpłatnie. Czas oczekiwania na Kartę wynosi ok. 4 tygodni. Karty wysyłamy pocztą.
 
KARTA_green_Aw1.jpg 
 

 Program rabatowy

 
 

 sieci społecznościowe