Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
ABSOLWENT SGH
Klub Absolwentów SGH : Klub Absolwentów SGH – Absolwenci SGH, pozostań w kontakcie z Uczelnią | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Absolwent - Klub Absolwentów SGH
Absolwent
 

 WARSZTATY I SPOTKANIA DLA ABSOLWENTÓW SGH

 

Drodzy Absolwenci!

 

Niezmiennie zapraszamy do udziału w cyklicznych spotkaniach/warsztatach, których tematykę wybieramy w oparciu o Państwa preferencje, przekazane w wypełnionych ankietach po każdym wydarzeniu.

 

Tegoroczną propozycją są również odbywające się po każdym spotkaniu Absolwenckie dyskusje przy kawie, czyli wymiana poglądów i uwag, dodatkowe pytania dotyczące tematyki warsztatów. Spotkania te, prowadzone w mniej formalnej atmosferze, mają na celu integrację naszego środowiska absolwenckiego.

 

Pozdrawiamy!

 

​Zespół Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami​

 

 opinie uczestników

 
 • Spotkania prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym, z dużą liczbą przykładów, analiz oraz praktycznych zastosowań, wynikających zarówno z doświadczenia naukowego, jak i praktycznego prowadzącego.
  ​​
 • Bardzo praktyczne i z życia wzięte przykłady, luźna, przyjazna i otwarta atmosfera.

 • ​Spotkanie bardzo dobrze zbilansowane pod względem ilości teorii i praktyki. Przystępnie przekazane i praktyczne (wiele użytecznych porad). Pan Patryk Wójcik zaprezentował holistyczne podejście do zagadnienia pracy zdalnej, tj. we wszystkich sferach życia, 'well-being' nie był tylko sloganem. Czekam na drugie spotkanie w kwietniu :-)​

 • Tematyka webinarów Klubu Absolwentów jest ciekawa i zawsze dostosowana do zmieniającej się rzeczywistości - co jest niewątpliwym plusem.

 • Świetne webinarium! Absolutnie na czasie temat i ciekawe przykłady ze świata, ale to, co przyciąga uwagę najbardziej, to wyborne prowadzenie i bardzo dobra organizacja.

 • Akademicki klimat w domowym zaciszu :-)

 • Jak zwykle ekstra, warto było posłuchać, warto było dowiedzieć się o wielu ciekawych aspektach bycia liderem w czasie pandemii. Bardzo inspirujące i motywujące spotkanie: zachęcające do zmian i przemyślenia własnych działań. Polecam i nie mogę się doczekać kolejnych propozycji.

 • Spotkania w ramach Klubu Absolwenta oferują możliwość stałego kontaktu z uczelnią, a także dowiedzenia się nowych rzeczy, przydatnych tak w życiu osobistym, jak i karierze zawodowej. Polecam!

 • Po każdym szkoleniu na SGH coś rodzi mi się w głowie. Po jednym zrodził mi się nawet pomysł na doktorat i aktualnie wdrażam go w życie :-)​
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
 

 o Klubie Absolwentów SGH

 

Klub Absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie jest inicjatywą mającą na celu integrację środowiska absolwentów SGH. Prowadzi go Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami.

Uczestnictwo w Klubie Absolwentów jest bezpłatne i daje następujące korzyści:
 • Kartę Absolwenta SGH uprawniająca do zniżek w ramach Programu Rabatowego i imprez organizowanych przez Klub;
 • zaproszenia do udziału w spotkaniach i konferencjach organizowanych w SGH;
 • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych;
 • możliwość odnawiania i nawiązywania kontaktów z absolwentami różnych kierunków i roczników;
 • możliwość zamieszczania i otrzymywania ofert pracy, praktyki staży przez serwis Kariera;
 • informacje o ofercie edukacyjnej SGH w zakresie dokształcania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Do Klubu Absolwentów SGH zapraszamy osoby, które ukończyły w SGH studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie, studia podyplomowe i MBA, bądź uzyskały w SGH stopień lub tytuł doktora, doktora habilitowanego, profesora.

 Klub Absolwentów SGH z wizytą w Mennicy_1.JPG 

 
 

 Jak przystąpić do Klubu Absolwentów SGH

 
​​Aby przystąpić do Klubu, należy wypełnić deklarację​ oraz przesłać skan dyplomu ukończenia studiów lub nadania stopnia/tytułu naukowego na adres:

Plik skanu należy nazwać następująco: "nazwisko_imię_rok ukończenia studiów". Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwentów.
 
 

 Archiwum warsztatów i spotkań w ramach Klubu Absolwentów SGH

 
​Zachęcamy do zapoznania się z tematyką wcześniejszych spotkań w ramach Klubu Absolwentów SGH oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 karta absolwenta

 

Korzyści z posiadania Karty Absolwenta:

Kartę Absolwenta SGH mogą otrzymać osoby, które są uczestnikami Klubu Absolwentów SGH.
 
Aby przystąpić do Klubu, należy wypełnić deklarację​ oraz przesłać skan dyplomu ukończenia studiów lub nadania stopnia/tytułu naukowego na adres:
klub_absolwentow@sgh.waw.pl.
Plik skanu należy nazwać następująco: "nazwisko_imię_rok ukończenia studiów". Wypełnienie deklaracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Klubu Absolwentów.
 
Karta wydawana jest bezpłatnie. Czas oczekiwania na Kartę wynosi ok. 4 tygodni. Karty wysyłamy pocztą.
 
KARTA_green_Aw1.jpg 
 

 Program rabatowy

 
 

 sieci społecznościowe